İletişim

Tüm görüş, düşünce, öneri ve istekleriniz için bizimle denizdenbabamciksa@gmail.com adresini kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

İçerik geliştirme fikirleriniz, içeriklerle ilgili sorularınız ve sitemizde kullandığımız görsellerle ilgili soru, görüş, düşünce, öneri ve diğer talepleriniz için denizdenbabamciksa@gmail.com adresine talebinizin detaylarını belirten bir e-posta yollayabilirsiniz. Bu adrese gönderilen tüm e-postalar düzenli olarak okunmakta ve gerekli görüldüğü taktirde geri dönüş yapılmaktadır.

Türkiye'den ve dünyadan tüm su ürünleri sektörü çalışanlarının hızlı, kolay ve bilinçli bir şekilde iletişim kurmasını sağlama hedefiyle kurulan Telegram gruplarında sektöre dair bilgiler tartışılmaktadır. Katılabileceğiniz gruplarımızın listesi aşağıdaki gibidir:

Denizdenbabamciksa.com'daki içeriklerden düzenli olarak haberdar olmak için e-posta listemize dahil olabilirsiniz. Mailchimp tarafından sağlanan bir veritabanında saklanan e-posta adresinize, blogumuzdaki gelişmeleri ve yeni yazıları gönderiyoruz.