Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

 

Denize dair merak ettiğimiz pek çok şey var bu merak yalnızca deniz ürünleri tüketiminin çok ötesinde. Kendine ait bambaşka bir yolculuğu olan deniz altının, deniz altı yaşamının ve denizden elde ettiklerimize dair merak içinde olduğumuz şeylere dair bir seçki artık denizdenbabamciksa.com'un yeni platformu olan WATCH by DBC'de.

WATCH'un odaklandığı alan yalnızca su. Su, suda yaşam, su ile yaşam, su kıyısında yaşam, su altındaki yaşam ve sudan elde ettiğimiz kaynaklara yönelik pek çok kategoride onlarca farklı video, yalnızca dünyanın en büyük video yayıncılık platformu olan YouTube'dan yalnızca kısıtlı bir seçki ve arşiv her geçen gün daha fazla genişliyor.

Denize dair izleyebileceğiniz iyi belgesellere, denizle ilgili bazı kategorilerdeki eğitim dökümanlarına, ailenizle birlikte keyifle izleyebileceğiniz farklı metrajlardaki filmlere, deniz ürünlerine ve deniz ürünleri tüketimine dair içeriklere ulaşmak için bugünden itibaren watch.denizdenbabamciksa.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda, elbette ki çocukların da su altı yaşamına dair bilgilenebilmesini sağlamak için onlara özel bir kategorimiz de ziyaretçileri karşılıyor.

Derin denizin gizemli canlıları ile tanışmak, yalnız başınıza, arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte keyifle izleyebileceğiniz videoları keşfetmek için sizi WATCH by DBC'ye bekliyoruz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]