Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Yeni nesil yayıncılık geçtiğimiz 5 yıl içinde yazılı mecralardan görsel olanlara doğru kaydı. Bunun en büyük nedenlerinden birisi tabii ki önde gelen ve video formatında içeriklerimizi eklediğimiz Youtube ve önce fotoğraf ardından da video desteği kazanan Instagram oldu.

Görsellik ve ayrılmaz parçası olan işitsellikle kombine edilmiş video gibi formatların yanında halen çok sadık bir okuyucu kitlesini gözden kaçırmamak da gerekli ve genele oranla daha özele ve kişinin kendinin bir parçası olarak düşünebileceğimiz e-postasına doğrudan ulaşabilmek, bu okuyucu kitlesine içerik sunmanın altın anahtarı gibi.

Aposto! x Denizden Babam Çıksa!

Kısa, öz, odaklı... Yepyeni bir gazete ve dergi deneyimi. 

Sosyal medyanın kaosundan uzak, yalnızca teyit edilmiş içeriklerin derlendiği, farklı perspektiflerin bir arada sunulduğu bir medya deneyimine adım at.

Aposto!'nun kendini tanımlama şekli bu ve bu iletişim şekli, denizdenbabamciksa.com'da yapmak istediğimiz şey ile bire bir örtüşüyor. Bu heyecanla, 2021 yılının Nisan ayından itibaren her ayın 10'und, 20'sinde ve 30'unda Aposto!'da da bazı içerikleri sizinle paylaşmaya başlayacağız. Şimdiden e-posta adresinizi bırakabilir ve bültenleri düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Aposto! altyapısı üzerindeki Denizden Babam Çıksa! e-posta bültenlerine abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]