Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]İlki 2019 yılının Haziran ayında yayınlanan ve ikincisi de 2020 yılının Ocak ayında hazırlanan "Su ürünlerinde yeni ufuklar" dergisinin kapak konusu "Plastik Kirliliği" olarak belirlendi.

Etrafımızdaki her şeyde karşımıza çıkan plastik ve bu maddeden kaynaklanan kirliliği, yalnızca su ürünleri sektörü açısından değerlendirmek çok büyük bir yanılgı olurdu. Deniz altı yaşamını oldukça tehlikeli şekilde etkileyen ve çeşitli kademedelerde besin zincirine de girerek yaşamı tehdit eden plastiğin etkilerine dair başlıkları dergimizin yeni sayısında bulabilirsiniz.


Etrafımızdaki denizler konusunda da "farkında olmayı" hedefleyen "Su ürünlerinde yeni ufuklar" dergisinin yeni sayısında, tıpkı ilk sayıda olduğu gibi "Akdeniz'de soyu tehlike altında olan türler" ve "Kızıldeniz göçmenleri" konu başlıkları yer alıyor. Bu iki başlıktaki konuklarımız ise kırmızı mercan ile balon balığı.


Dergiyi okumak için ilgili sayfamızı ziyaret edebilir, dergiyi PDF formatında ücretsiz olarak indirmek için Yayınlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]