Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]


Mağazaların ve süpermarketlerin müşterleri alışverişe teşvik etmek için iyi bir niyet sunmak hedefiyle kullanmaya başladıkları plastik poşetlerin hayatımıza giriş tarihi 1970'ler gibi. Üzerlerine kendi markalarını da basabildikleri bu poşetler bu tarihten itibaren popülerlik kazandı.Tipik olarak bir termoplastik olan polietilenden üretilen poşetler konusunda yakın geçmişten itibaren gözle görülür değişiklikler ve aksiyonlar var.

2020 yılının Ocak ayında yayınlanan ve teması "Plastik kirliliği" olarak belirlenen "Su ürünlerinde yeni ufuklar" dergisi içinde yer alan bu alt başlık, şimdi daha geniş ve anlaşılması pratik bir şekilde yayında.

Hangi ülkelerin plastik poşetleri ne zaman yasakladığına dair hızlı bir bilgi sunan videomuzda daha çok Asya ve Afrika'daki ülkelerdeki son duruma odaklanırken gelişmiş ülkeler olarak kabul edilen Avrupa ve Amerika'daki son duruma ise videonun sonlarında değiniyoruz.

Su ürünlerinde yeni ufuklar dergisini ücretsiz olarak indirmek için buraya tıklayabilir, YouTube kanalımıza abone olmak için bit.ly/dbconair adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]