Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Türkiye gibi etrafı denizlerle çevrili olan bir ülkenin su ürünleri tüketimini daha iyi anlamak, özellikle biz su ürünleri mühendisleri başta olmak üzere ülkeye su ürünleri temin ve tedarik eden profesyoneller için oldukça önemli.

denizdenbabamciksa.com'un yayın hayatına başlamasının 3. yılında, hedeflerimizden birisini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye'de yaşayan insanların su ürünleri tüketimi alışkanlıklarını öğrenmek ve gelecekte ülkemizdeki su ürünleri tüketimini olumlu yönde etkileyecek olan davranışları daha iyi gerçekleştirmek için bir anket hazırladık.

Su Ürünleri Tüketim Alışkanlıkları Anketi başlığını taşıyan bu araştırma, su ürünleri tüketimine dair bazı sorulara yanıt bulmamıza yardımcı olacak sorular barındırıyor. Bunlar neden, niçin, ne kadar, nasıl ve nerede gibi temel soru kalıplarının etrafında anketi takip eden kişilerin çok fazla zamanını almadan hedeflediğimiz yanıtları arıyor.Bu anketi, özellikle su ürünleri sektöründe çalışan profesyonellerin yanı sıra su ürünlerine dair farklı bakış açılarına sahip ve hayatlarında çeşitli oranlarda su ürünleri tüketimine yer veren insanların da katılımını sağlayabilmek adına başta sosyal medya hesaplarınız başta olmak üzere e-posta ve fiziksel iletişim kanalları ile de etrafınızdaki insanlara bildirmeniz, verileri doğru şekilde almamız, incelememiz ve verilerden yola çıkarak bir araştırma sonucu elde etmemiz için son derece önemli. İş birliğiniz için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

ANKETE KATILMAK İÇİN TIKAYIN


2 yorum:

  1. umarım faydalı olmuştur

    YanıtlaSil
  2. Kaan Uğrasız16 Haziran 2016 21:16

    Çok teşekkür ederiz :) olduğundan emin olabilirsiniz :) Görüşmek üzere!

    YanıtlaSil

Bottom Ad [Post Page]