Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]


 İnternetin büyümesiyle birlikte, özellikle bazı sektörlerin e-ticaret hacmi de yeni bir boyut kazanırken tarım ürünleri gibi iyi saklanması gereken gruplar, kendilerine e-ticarette pek fazla yer açamadı. Fakat bu durum, Ocean Executive ile değişecek gibi görünüyor.

Nova Scotia merkezli bir şirket olan Ocean Executive ise su ürünlerini internet üzerinden pazarlamak için özel bir B2B platformu kurdu. Üreticiler ile aracıları tüketicilerle buluşturan platformun üretici tarafında balıkçılar, balık çiftlikleri, aracılar, brokerler, dağıtıcılar ve tüccarlar gibi meslek grupları yer alırken tüketici tarafında ise balık marketleri, toptancılar, restoranlar gibi gruplar yer alıyor.

Platformun kurucusu Mike Budreski Nova Scotia’lı, babasına ait kabuklu deniz ürünleri ve deniz kestanesi üretimi yapan çiftliğinde büyümüş fakat kariyer hayatının altı yılını New York’ta eşiyle birlikte geçirmiş.

Şu anda, su ürünleri ticaret yapan profesyonellerin tedarik zinciri verimliliği üzerinde çalışan şirket, online ticareti yapacakları platformun son rötuşlarını yapıyor.

Beta sürecinde olan sitede şimdilik profiliniz oluşturulabiliyor ve yakında e-ticaret için gerekli olan pazar analizleri, sektörel fiyatlar, market fiyatları gibi bölümler de eklenecek.

Projeyi incelemek ve e-posta adresinizi güncellemeleri almak için https://oceanexecutive.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Aquaculture North America

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]