Su ürünleri tüketim alışkanlıkları anketine katılın

In Araştırmalar, Kariyer


Türkiye gibi etrafı denizlerle çevrili olan bir ülkenin su ürünleri tüketimini daha iyi anlamak, özellikle biz su ürünleri mühendisleri başta olmak üzere ülkeye su ürünleri temin ve tedarik eden profesyoneller için oldukça önemli.

denizdenbabamciksa.com‘un yayın hayatına başlamasının 3. yılında, hedeflerimizden birisini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de yaşayan insanların su ürünleri tüketimi alışkanlıklarını öğrenmek ve gelecekte ülkemizdeki su ürünleri tüketimini olumlu yönde etkileyecek olan davranışları daha iyi gerçekleştirmek için bir anket hazırladık.

Su Ürünleri Tüketim Alışkanlıkları Anketi başlığını taşıyan bu araştırma, su ürünleri tüketimine dair bazı sorulara yanıt bulmamıza yardımcı olacak sorular barındırıyor. Bunlar neden, niçin, ne kadar, nasıl ve nerede gibi temel soru kalıplarının etrafında anketi takip eden kişilerin çok fazla zamanını almadan hedeflediğimiz yanıtları arıyor.

Bu anketi, özellikle su ürünleri sektöründe çalışan profesyonellerin yanı sıra su ürünlerine dair farklı bakış açılarına sahip ve hayatlarında çeşitli oranlarda su ürünleri tüketimine yer veren insanların da katılımını sağlayabilmek adına başta sosyal medya hesaplarınız başta olmak üzere e-posta ve fiziksel iletişim kanalları ile de etrafınızdaki insanlara bildirmeniz, verileri doğru şekilde almamız, incelememiz ve verilerden yola çıkarak bir araştırma sonucu elde etmemiz için son derece önemli. İş birliğiniz için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

ANKETE KATILMAK İÇİN TIKAYIN

, , , , , , , ,

2 Responses to Su ürünleri tüketim alışkanlıkları anketine katılın

  1. damla dedi ki:

    umarım faydalı olmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.