Dökümanlar

denizdenbabamciksa.com tarafından işletilen Dökümanlar sayfası, su ürünleri sektörünün hemen hemen her alanına yönelik üretilmiş yayınların bir araya getirilmesini amaçlayan bir projedir.

Dökümanlar’ın temel amaçlarından birisini, su ürünleri için üretilmiş olan materyallerin hızlı ve temiz bir şekilde bu kaynaklara ulaşmayı arzu eden insanlara ulaştırmak oluşturur.

Süreli yayınlar, makaleler, dergiler ve raporlar, Dökümanlar bölümümüzün temel kategorilerini oluşturur. Kategoriler arasındaki genişletmeler ve birleştirmeler, içeriklerin niteliğine göre belirlenerek en iyi okuma ve araştırma deneyimini sağlamayı amaçlar.

Sektör

SektörSu ürünleriKitaplarOrganik YetiştiricilikSunumlarYayınlarİnfografikler
Su ürünleri sektörüne dair kitaplar, yayınlar, raporlar  ve sunumlara bu sekmenin altından ulaşabilirsiniz. Arşiv, her geçen gün yeni eklenen dökümanlarla genişlemektedir.

Toplum

Toplumsal gelişmeFAONOAAOceanaFish 2.0DSİTarım BakanlığıAvrupa Komisyonu

Süreli & Daimi yayınlar

Bu sayfada yer alan ve yer almasını istemediğiniz, üzerinde hak sahibi olduğunuz dökümanların kaldırılması için iletişim sayfamız vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz.

2017 yılının Ocak ayından itibaren yeni bir içerik yönetimi stratejisine geçmiş bulunmaktayız. Detaylar için lütfen blog yazımıza göz atın.

Comments are closed.