Browse By

Dökümanlar

denizdenbabamciksa.com tarafından işletilen Dökümanlar sayfası, su ürünleri sektörünün hemen hemen her alanına yönelik üretilmiş yayınların bir araya getirilmesini amaçlayan bir projedir.

Dökümanlar’ın temel amaçlarından birisini, su ürünleri için üretilmiş olan materyallerin hızlı ve temiz bir şekilde bu kaynaklara ulaşmayı arzu eden insanlara ulaştırmak oluşturur.

Süreli yayınlar, makaleler, dergiler ve raporlar, Dökümanlar bölümümüzün temel kategorilerini oluşturur. Kategoriler arasındaki genişletmeler ve birleştirmeler, içeriklerin niteliğine göre belirlenerek en iyi okuma ve araştırma deneyimini sağlamayı amaçlar.

Sektör

[dbc_tabs vertical=”yes”]
[dbc_tab title=”Sektör”]Su ürünleri sektörüne dair kitaplar, yayınlar, raporlar  ve sunumlara bu sekmenin altından ulaşabilirsiniz. Arşiv, her geçen gün yeni eklenen dökümanlarla genişlemektedir.[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”Su ürünleri”]

[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”Kitaplar”]

[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”Organik Yetiştiricilik”]

[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”Sunumlar”]

[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”Yayınlar”]

[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”İnfografikler”]

[/dbc_tab]
[/dbc_tabs]

Toplum

[dbc_tabs vertical=”yes”]
[dbc_tab title=”Toplumsal gelişme”]Su ürünleri sektörü için toplum kuruluşları tarafından yapılan araştırma sonuçları ve yayınlar için bu sekmeyi takip edebilirsiniz. Arşiv, her geçen gün yeni eklenen dökümanlarla genişlemektedir.[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”FAO”]

[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”NOAA”]

[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”Oceana”]

[/dbc_tab]

[dbc_tab title=”Fish 2.0″]

[/dbc_tab]

[dbc_tab title=”DSİ”]

[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”Tarım Bakanlığı”]

[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”Avrupa Komisyonu”]

[/dbc_tab]
[/dbc_tabs]

Süreli & Daimi yayınlar

[dbc_tabs vertical=”yes”]
[dbc_tab title=”Neler oluyor?”]Su ürünleri sektöründe yayın yapan süreli yayınların yasal arşivlerini kaynağından takip etmek için bu sekmeyi takip edebilirsiniz. Arşiv, her geçen gün yeni eklenen dökümanlarla genişlemektedir.[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”Sustainable Aquaculture Magazine”]

[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”Denizel Değerlerimiz Serisi”]

[/dbc_tab]
[dbc_tab title=”Yetiştiricilikten Beklentiler”]

[/dbc_tab]
[/dbc_tabs]

Bu sayfada yer alan ve yer almasını istemediğiniz, üzerinde hak sahibi olduğunuz dökümanların kaldırılması için iletişim sayfamız vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz.

2017 yılının Ocak ayından itibaren yeni bir içerik yönetimi stratejisine geçmiş bulunmaktayız. Detaylar için lütfen blog yazımıza göz atın.